KONST / Litografier / Färglitografi 15502117
nr 1550 2117
Lizzie Olsson-Arle
(1926-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 45/66, daterad -80. Bildmått: 32x42 cm, yttermått inklusive ram: 54x63 cm
Lizzie Olsson-Arle, född 1926 i Ärtemark, död 2008, svensk målare,
Utrop:
500 kr
måndag 3 juli 2023
kl 20:36:19
Lizzie Olsson-Arle
Läs mer om Lizzie Olsson-Arle